Wydruk na PCV z fotograficzną jakością!


Wydruk na PCV z fotograficzną jakością!

22 kwietnia 2016 / Bez kategorii

Wydruk na PCV – Dzięki ploterowi Fuji Acuity LED 1600 możemy się pochwalić fotograficzną jakością druku na podłożu PCV.  Drukujemy na każdej dostępnej grubości na rynku.

Punkty usługowe zapraszamy do zamawiania próbek.

Wydruki mogą być wykonywane z dodatkowym kolorem białym, oraz pokryte całościowo lub wybiórczo lakierem. Zastosowanie dodatkowych kolrów zdecydowanie podnosi ich wartość estetyczną reklamową.

Próbki wydruków dostarczamy w wymiarach 20 cm x 20 cm. Zestaw zawiera wydruk na PCV 1 mm, 3 mm, 5, mm, 8 mm. W wypadku konieczności przygotowania specjalnej próbki prosimy o kontakt.

Wydruk na PCV znajduje zastosowanie w reklamie oraz w wystroju wnętrz. Technologia druku atramentami UV posiada certyfikaty do zastosowań w pomieszczeniach zamkniętych.

Montaż płyt PCV może odbywać się za pomocą wkrętów lub kleju. Najlepiej montować na powierzchniach płaskich, ścianach, tablicach, murach tak by płyta nie była bezpośrednio narażona oddziaływanie silnych wiatrów.

Wydruk na PCV - Fuji Acuity LED 1600

Fuji Acuity LED 1600 – druk na PCV

Wydruk na PCV kontakt do naszej pracowni:

przed przesłaniem pracy dobrze jest skonsultować projekt, bezpośredni kontakt znajdą państwo na stronie naszej pracowni.

Sprawdź nas : www.oneprint.pl 

kontakt email: pracownia@oneprint.pl
kontakt tel. kom. + 48 606 317 191
kontakt tel. +48 22 428 54 09

godziny pracy: 8:00 – 18:00

 

Dodatkowe informacje na temat Fuji Acuity LED  1600 II oraz technologii druku UV LED – znajdą państwo na stronie www.fujiled.pl