Seria Contex IQ Quattro


Seria Contex IQ Quattro – Skanuj i współpracuj z jeszcze większą dokładnością

Seria Contex IQ Quattro
Poświęcaj mniej czasu na skanowanie by móc koncentrować się na ważniejszych zadaniach. Skanery z serii IQ Q pozwalają na skanowanie dokumentów kolorowych formatu A)/E w zaledwie 3,5 sekundy z zachowaniem wszystkich szczegółów.

Wybierz rozwiązanie 24, 36 lub 44 calowe – w zależności od swoich indywidualnych potrzeb.

Inteligentniejszy:
Skaner dostosuje się do Ciebie. Każda osoba z zespołu może bez problemów wykonywać swoje codzienne zadania związane z opracowywaniem dużych planów i dokummentów. IQ Quattro jest dostępny dla całego zespołu za pośrednictwem sieci i działa w chumrze, dzięki czemu można korzystać z plików na smartfonie.

Lepszy:
Cienie i niepotrzebne tło są likwidowane, aby skany były wyraźne, wyglądały naturalnie i były gotowe do użytku na każdym etapie pracy z dokumentacją.

Wyjątkowa technologia:
Moduły CleanScan CIS, superszybka sieć Ethernet oraz nagradzane oprogramowanie Nextimage prawiają, że Contex z serii IQ Quattro to najlepszy skaner do projektów technicznych.

MFP
Rozwiązanie umożliwiające zamienić drukarkę w kopiarkę – obejmujące wysoką podstawę pozwalającą na oszczędność miejsca, ekran dotykowy, oraz oprogramowanie.