Firma Wide Format oficjalnym dystrybutorem urządzeń ROWE


Firma Wide Format oficjalnym dystrybutorem urządzeń ROWE

27 lipca 2018 / Bez kategorii

Firma Wide Format oficjalnym dystrybutorem urządzeń ROWE !!!
Chcielibyśmy z radością poinformować że staliśmy się oficjalnym Dystrybutorem urządzeń ROWE w Polsce. Świadczymy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny tych urządzeń.

ROWE jest specjalistą w szerokim formacie z Niemiec, reprezentowanym w 90 krajach.
Perfekcyjnie skoordynowane systemy skanowania, drukowania i wykańczania oraz kompleksowe rozwiązania programowe do profesjonalnego obiegu dokumentów zostały opracowane i wyprodukowane przez firmę ROWE.

Proszę zapoznać się z następującymi produktami szerokoformatowymi:

Skanery wielkoformatowe:
Chcesz skanować do A0 lub dokumenty o szerokości 60 cali  ROWE oferuje inteligentne wielkoformatowe skanery kolorowe, dzięki którym można łatwo skanować i przetwarzać dokumenty i szablony (np. Plany, rysunki techniczne, projekty, renderingi, plakaty).

Drukarki wielkoformatowe:
Niezawodne drukarki wielkoformatowe firmy ROWE zwiększają wydajność. Wydrukuj na przykład rysunki CAD lub rysunki konstrukcyjne jak brzytwa na DIN A0. Wydajność ROWE ecoPrint jest w ten sposób dokładnie dopasowana do Twoich potrzeb. Idealny do aplikacji CAD lub GIS, projektowania 3D i renderowania.

Szerokoformatowe urządzenia wielofunkcyjne MFP:
Drukowanie, skanowanie, kopiowanie do dużego formatu (np. 44 cale) Zoptymalizuj swój przepływ pracy za pomocą wielkoformatowego urządzenia wielofunkcyjnego ROWE. Zaprojektowany z myślą o doskonałych wynikach i najwyższej elastyczności. Kompatybilny ze wszystkimi standardowymi drukarkami wielkoformatowymi. Wielofunkcyjne rozwiązanie dla architektów, inżynierów, biur projektowych, archiwów technicznych, reprografii, kserokopii, biur geodezyjnych i wielu innych!

Składarki wielkoformatowe:
Złóż swoje plany i rysunki w kilka sekund. Maszyny do składania ROWE (online lub offline) składają precyzyjnie i szybko wszystkie rodzaje dokumentów wielkoformatowych! Dostępne również w opcji do składania bez ograniczeń i rozłożonych stron wymagających ręcznego składania między nimi.

Trymery wielkoformatowe
Profesjonalne maszyny do cięcia, o długości 78,7 cali (200 cm)! Dostępne z obsługą ręczną lub elektryczną. Samoostrząca się i bezobsługowa głowica tnąca zapewnia niezrównaną trwałość.

ROWE APP CENTER:
Odkryj kompleksową gamę aplikacji wielkoformatowych w nowej aplikacji ROWE APP CENTER. ROWE opracowało wszystkie aplikacje, w szczególności do optymalizacji procesów biznesowych, na przykład EDIT PROFESSIONAL APP do edycji i przetwarzania obrazu.